top of page

Sound & Visual Creative

Obsługa marketingowa na miarę Twoich potrzeb.

Mam na imie Adriana i wraz z Kamilem stworzyliśmy firmę odpowiadającą na potrzeby małych firm, działalności gospodarczych i wszystkich przedsiębiorców, którzy nie chcą w swojej strukturze budować działu marketingu. Jednocześnie są świadomi potrzeb współczesnego rynku i wiedzą, że w dzisiejszym świecie żaden i produkt i usługa nie znajdą nabywcy bez odpowiedniego wizerunku i reklamy.

 

W branży internetowej działam aktywnie już od 2007 roku, mam bogate doświadczenie wynikające z wielu zrealizowanych projektów.
Jestem absolwentką Wydziału Dziennikarstwa UJ oraz Psychologii Negocjacji AGH. Członkiem kadry dydaktycznej, kierunku marketing internetowy WSIZ Rzeszów i WSE w Krakowie w latach 2016-2018.
Swoje pierwsze kroki w branży e-marketingowej stawiałam w krakowskiej agencji interaktywnej Yeslogo, gdzie realizowałam projekty wizerunkowe związane z obecnością marek w Internecie. Kolejne 6 lat w agencji interaktywnej Ideo i jej marce podległej Ideo Force, jako koordynator kampanii e-marketingowych, pracowałam dla takich marek jak m.in.: LG Electronics Polska, Cobi S.A., TK Telekom Sp. z o.o., Uczelnia Techniczno – Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, Dominos Pizza, Mamazone.pl.
W kolejnych latach pracowałam jako Brand Manager marki Vordon, oraz Specjalista do spraw marketingu marki Decor Mint w Cyfrowa Foto Sp. z o.o.
Specjalizuje się w projektach z obszaru marketingu w wyszukiwarkach internetowych (SEO/SEM), marketingu mobilnym i szeroko pojętych kampaniach wizerunkowych. Tworzę strategie marketingowe i media plany dla licznych marek.
We współpracy z klientami za kluczowy aspekt stawiam dobór najbardziej optymalnych narzędzi e-marketingowych dla rozwoju biznesu. Wyznaję ideę kumulacji działań sprzedażowych z wizerunkowymi oraz budowania długotrwałych relacji z klientami.

 

Naszą specjalizacją są również filmy reklamowe, promocyjne, spoty reklamowe, filmy korporacyjne, prezentacje produktów, relacje z wydarzeń. Za tę część oferty odpowiada Kamil, który realizacją viedo korporacyjnego zajmuje się od ponad 10 lat. Nasz sprzęt pozwala na rejestrację surowego materiału w rozdzielczości 4K dającej większe możliwości w postprodukcji, dodatkowo jesteśmy w stanie rejestrować obraz FULL HD z prędkością do 120 klatek na sekundę dzięki czemu możemy tworzyć ujęcia w 5x zwolnionym tempie.

Każda kampania marketingowa wymaga zaangażowania i komunikatywnej współpracy obu stron, począwszy od określenia potrzeb klienta, do końcowych etapów startu i realizacji działań. Dlatego stawiamy w pierwszej kolejności na opracowanie strategii marketingowej, określenie potrzeb klienta i kreatywne podejście do każdego tematu.

Nasz zespół

bottom of page