Marketing dla firm

Podnieś sprzedaż swoich produktów lub usług. Bez wysokich budżetów. Bez działu marketingu w swojej firmie. Z nami!

Jak sprawić, żeby dotrzeć z przekazem do wszystkich zainteresowanych użytkowników, jak zwiększyć zasięgi i zaciekawić swoim produktem? Jak wykorzystać wszystkie możliwe narzędzia, jakie daje branża nowych technologii, a przy tym nie narazić budżetu firmy na straty?
 

Na te i podobne pytania pomaga odpowiedzieć przygotowana i przemyślana strategia marketingowa i jej sprawne wdrożenie. Odpowiedni plan przeprowadzenia kampanii promocyjnej pozwoli rozplanować koszty, oszacować zasięgi i odpowiednio dobrać target odbiorców.
 

Oferujemy Państwu stworzenie strategii marketingowej na potrzeby promocji naszych filmów, a także wdrożenie kamoanii marketingowych, które wspomagają Państwa biznes. Strategia marketingowa w naszym wykonaniu budowana jest na zasadzie analizy możliwości i zagrożeń przedsięwzięcia (u jej podstaw leży analiza SWOT) Brane są również pod uwagę dobre praktyki konkurencji, a także panujące trendy. Analiza jest tworzona przez osobę z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingowo – reklamowej. 
 

Opracowanie dobrej strategii zawsze zaczyna się od rozmowy i określenia potrzeb. Podziel się z nami swoimi, a my pomożemy dobrze CI dobrze wykorzystać potencjał e-marketingu!
 

W skład naszej oferty wchodzi

- dobranie odpowiednich narzędzi do promocji biznesu (google ads, facebook, youtube instagram)
- dobór odpowiedniego przekazu i komunikowania się z odbiorcami (kampania e-mail, artykuły branżowe, video)
- propozycje dodatkowych narzędzi promocji wg najnowszych trendów (w zależności od branży.
- i wiele innych. 

 

Napisz już teraz adriana@svcreative.pl